Arıtma Kiralama

Arıtma Kiralama

Arıtma kiralama hizmeti en doğal, sağlıklı ve lezzetli suya kavuşmanızı sağlar. Maliyetlerinizi büyük ölçüde azaltarak tasarruf ettirir. Ev, ofis, fabrika vb. için su arıtma kiralama avantajlarıyla hizmet veren Mitsu Arıtma, bu alandaki güvenilir çözüm ortağınızdır. Filtre değişimi ve cihaz bakımı konusunda da destek sağlayan firmamız ‘çok müşteri’ değil ‘mutlu müşteri’ anlayışıyla hareket eder.

Yeterince hijyenik ve faydalı olduğuna dair hiçbir şüphe duymadan gönül rahatlığıyla su içmek istiyorsanız arıtma kiralama sizin için en doğru tercihtir.

Arıtma Kiralama İçin Doğru Adres: Mitsu Arıtma

Ürün ve hizmetlerinde modern teknolojiden yararlanan Mitsu Arıtma, ‘iyi su içmek herkesin hakkı!’ sloganından güç alır. Verimlilik ve kaliteyi en üst düzeyde tutan firmamız, su arıtma kiralama hizmetiyle beklentilere cevap verir. Bütçe dostu fiyatlara kiralanan arıtma cihazları suyu bütün kirletici maddelerden en iyi şekilde temizler. Size de tadına doyulmaz lezzeti ve yüksek mineral içeriğiyle bu tertemiz suyun keyfini çıkarmak kalır!

Ayrıca arıtma kiralama işlemi sizi ek masraflardan da kurtarır. Sürekli su siparişi vermek zorunda kalmazsınız. Üstelik damacana kullanımının beraberinde getirdiği risklerden de uzak olursunuz. Şebeke suyunu en doğru biçimde arıtarak içilebilir hâle getiren bu cihazlar evinizde büyük tasarruf sağlayarak aile bütçenizin korunmasına yardım eder.

Su üretme kapasitesi oldukça yüksektir. Cihaz sayesinde elde edeceğiniz temiz su yalnızca içme suyu olarak değil; yemek, kahve ve çay yapımında, günlük hayatta da kullanılabilir. Sebze ve meyveleri güvenle yıkamanızı sağlar. Yani kullanım bakımından normal su ile arasında bir fark yoktur. Tek fark daha sağlıklı, doğal ve temiz olmasıdır!

Arıtma Cihazı Kiralama

Inline Blok Karbon, , Inline GAC Karbon Inline 5 Mikron Spun gibi filtreleriyle şebeke suyu arıtma işlemini mükemmel şekilde yerine getiren cihazlarımız su filtrasyonunu başarıyla gerçekleştirir. Tüm cihazların fabrika testleri yapılmıştır. Arıtma kiralama hizmetinde üstün kalitesini ortaya koyan Mitsu Arıtma, müşterilerine cihazlarını steril şekilde ulaştırır.

Aylık çok düşük bir miktar ödeyerek kiralayacağınız bu arıtma cihazları ekstra harcama gerektirmez. Böylelikle damacana suyuna para vermek yerine, daha ucuza birinci sınıf kaliteli su elde edersiniz. Kurulum işlemlerinde de yardımcı olan firmamız uzman teknik personeliyle cihazınızın filtre değişimlerini ve teknik bakımını da özenle yapar. Cihazın kullanımı ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulmak ve servis gereken durumlarda destek almak için bizimle 7/24 iletişime geçmeniz mümkündür.
Garantili ürünleriyle temiz su ihtiyacını karşılamaktan mutluluk duyan Mitsu Arıtma, tüm müşterilerinin memnuniyeti için satış öncesi ve satış sonrası kesintisiz destek verir.

7/5/2021 10:46:25 PM
252 kez görüntülendi
Etiketler: