Kuyu Suyu Arıtma

Kuyu suyu arıtma, kirlenmiş suların doğru filtrasyon sistemiyle giderilmesini sağlar. Bu işlem suyu; süspanse edilmiş katı maddelerden, kimyasallardan, virüslerden, alglerden, bakterilerden temizler.

Kuyu Su Arıtma Nedir?

Kuyular doğal su kaynaklarından biridir. Yeraltında endüstriyel ve evsel uygulamalar için kullanılırlar. Su kalitesi kuyunun durumuna ve bulunduğu yere göre değişir. Yağış suları ve yapay kirlenme kuyu sularına zarar verir. Tarımda kullanılan ilaçlar ve gübreler, endüstriyel atıklar, evsel atık suları yeraltı sularının kalitesini düşürür. Kuyu suyu arıtma işlemi tüm bu olumsuzlukları bertaraf ederek kirletici maddelerden kurtarır.

Kuyu Suyu Arıtma Yöntemleri

  • Ozonlama: Partiküler maddeleri temizler, inaktivasyonu artırır. Zararlı mikroorganizmaları öldürür.
  • Klorlama: Mikrofiltrasyon ile beraber kullanılması gerekir. Bakterileri ve virüsleri yok eder.
  • Ultraviyole: Bütün mikroorganizmaları ortadan kaldırır.
  • Aktif Karbon Filtrasyon: Koku, bulanıklık ve kimyasal kirlilik gibi problemlere çözüm sağlar.
  • Demir/Mangan Filtrasyon: Suyu mangan ve demirden ayırır.
  • Su Yumuşatma Sistemleri: Magnezyum ve kalsiyum arıtımı sağlar. Kireç sorununa karşı etkilidir.
  • Reverse Osmosis: Nitratları ve ağır metalleri yok eden bu yöntem çoğu zaman aktif karbon filtreleri ile kombine olarak kullanılır.

Kuyu Suyu Arıtma Cihazı

Kuyu sularından proses suyu ve kaliteli içme suyu üretimi için bu cihazlardan yararlanılır. Kuyu suyu arıtma sistemleri alanında üstünlüğünü kanıtlayan firmamız, bu konuda da nitelikli hizmet sunmaktadır. Kuyudan gelen suyun ön filtreden geçip kireç, demir ve kum gibi maddelerden arınmasını sağlayan bu cihazlar suyu en iyi şekilde dezenfekte eder. Suyu mil, bakteri ve tortulardan da arındıran bu cihazlar kuyu suyunu en kaliteli hâle getirir.

Modern teknolojiyi ince işçilikle bir araya getiren Mitsu Arıtma, sektörün ihtiyaç ve beklentilerine yönelik etkin çözümlerle faaliyettedir. Daha az maliyete en yüksek kalitede hizmet için Mitsu Arıtma’ya güvenmeniz yeterlidir. Zengin bilgi birikimi ve yılların tecrübesini müşteri memnuniyetine dönüştürmeyi başaran firmamız; doğal, sağlıklı, verimli su kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla hizmet vermektedir. Böylece endüstri ve sanayi alanındaki çalışmalara destek olmakta, kaliteli su tüketimini artırmaktadır.

İnsana ve çevreye saygı prensibini benimseyen Mitsu Arıtma, bu hassasiyetini tüm ürün ve hizmetlerine yansıtmaktadır. Bireysel müşterilerden büyük çaplı işletme ve fabrikalara kadar geniş bir müşteri pörtföyü bulunan Mitsu Arıtma; sağlıklı, kaliteli ve temiz su için çalışmaktadır.

Yenilikçi bakış açısıyla kendini devamlı geliştiren ve hizmet kalitesini iyileştiren firmamız, başarılarına başarı katmaktan gurur duymaktadır. En lezzetli ve faydalı suyun kullanımına öncülük eden firmamız, cihaz tasarımı ve üretimini sıfır hata ile gerçekleştirmektedir.

Öte yandan firmamız; en ucuz kuyu suyu arıtma cihazları noktasında uygun fiyat politikasıyla farkını ortaya koymaktadır. Mükemmeliyeti ilke edinen firmamız kaliteden ödün vermeksizin profesyonel hizmetleriyle geniş bir kitleye hitap etmektedir. Güvenilir suya ulaşmanın yolu firmamızdan geçmekte, Mitsu Arıtma farkını deneyenler %100 memnuniyet ile istedikleri sonuca ulaşmaktadır.

7/8/2021 7:12:34 PM
861 kez görüntülendi
Etiketler: