Ofis Tipi Sebil Kiralama

Ofis tipi sebil kiralama evinizde ve iş yerinizde konfora ulaştırır. Lezzetli, sağlıklı ve temiz su tüketmenizi kolaylaştıracak bu ürün ters ozmos sistemine sahiptir. Paslanmaz çelikten antibakteriyel özellikli su hazneleri vardır. Bu sayede her zaman soğuk&sıcak su elde etmenizi mümkün kılar.

Ofis Tipi Sebil Özellikleri

  • Arıtmalı ofis tipi su sebili ters ozmos membran teknolojisinin kullanıldığı bir üründür. Suyu ağır metallerden, bakteri, virüs,  partikül, kireç, metal, tortu, kimyasal ve mikroorganizmaları temizler. Böylece steril, ideal nitelikte içme suyu elde eder. Yüksek pH oranına sahip faydalı su içme fırsatı verir.
  • Alkali filtrelere sahiptir. pH değeri yüksek su elde edilmesinde rol oynar. Böyle su tüketmek yağ yakımının gerçekleşmesinde, yaşlanma belirtileirnin gecikmesinde ve metabolizmanın hızlanmasında etkilidir.
  • Soğuk, sıcak ve ortam sıcaklığında su alma olanağı tanır.
  • Su toplama haznesi çıkarılabilir.
  • Sıcak konumdayken sebilinizde soğuk emniyet sistemi devreye girer.
  • Bardaklık aparatı mevcuttur.
  • CE belgeli güvenlik kontrollü yapılmıştır.
  • Isıtma-soğutma açma ve kapama tuşları bulunur. Enerji tasarrufu sağlar.

Ofis Tipi Sebil Avantajları

Ofis tipi sebil kullanımı ile iş yerindeki içme suyu harcamaları kontrol altına alınır. Personeller 7/24 sağlıklı ve güvenilir su içme imkânına kavuşur. Çalışanlarınızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan su, kaynağında arıtılmış olur. Bu, çalışanlarınıza önem verdiğini gösterir ve gün içerisindeki verimliliklerini artırır. İçerisindeki filtreler suda bulunan kötü kokuyu, kirletici maddeleri ve partikülleri izole eder.

Oda sıcaklığında veya soğuk temiz, sağlıklı içme suyunun her an el altında olmasını sağlar. Ne zaman ne kadar isterseniz, suyunuzu hemen arıtıp gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Personel sayınız artsa bile suyunuzda eksilme olmaz! Yeni çalışanlar için ilâve donanımlara ihtiyaç duymazsınız. Ofis tipi sebil ile su arıtımını efektif, sürekli bir şekilde sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Ofis Tipi Sebil Satın Al


Ofis tipi modelleri içerisinden en prestijli markaların en kaliteli ürünlerini sunan Mitsu Arıtma, güvenilir suyun güvenilir adresidir. Uygun fiyat politikasını tüm ürünlerine yansıtan firmamız, buna rağmen kaliteyi hiçbir zaman asla bozmamaktadır. Müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörünün en iyisi olmayı hedefleyen Mitsu Arıtma, profesyonel ürün ve hizmetleriyle her bütçeye hitap etmektedir.

7/8/2021 7:17:25 PM
755 kez görüntülendi