Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı

 

Su Arıtma Cihazı sizleri sürekli harcama yaparak su edinim yollarından daha hesaplıdır. Su Arıtma Cihazı musluk suyunu arıtarak doğal bir su kaynağı sağlar fakat alınan damacanalar hem maliyetli hem de sağlık sağlımızı tehdit eder. İnsan vücudun %70'i sudan sudan oluşmaktadır. Su insanoğlu için vazgeçilmez hayat kaynağıdır. İçmede, yemekte, sebze ve meyvelerin temizlenmesinde banyoda kullandığımız su sağlığımızı doğrudan etkilemektedir. Su Arıtma Cihazı ile her zaman tüm besin kaynaklarını kolaylıkla yıkayabilir ve gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Uzmanlar bir insanın normal şartlarda günde 8 bardak su içmesi gerektiğini bildiriyorlar. Vücuttaki suyun %5 azalması çalışma verimini %30 oranında düşürmekte, %20 oranında azalması durumunda hücrelerin ölümüne sebebiyet vermektedir. Su Arıtma Cihazı sayesinde sağlıklı kaynaktan içtiğiniz su;

 

 • Cildi güzelleştirir.
 • Vücut direncinizi ve enerji seviyenizi arttırır.
 • Gıdaların sindirilmesini, sindirilmeyen gıdanın vücuttan atılmasını sağlar.
 • vücut sıcaklığını dengede tutar.

 

 

Pet Şişe ve Damacanadan Su İçmenin Zararı Nedir?

 

Pet şişe ve damacanada içtiğimi suların uzun süre ve güneşte bekletildiği taktirde plastikte bulunan bisphenol A (BPA) adlı sağlımıza zararlı etken maddesinin suya nüfus eder.

bisphenol A (BPA) maddesi kanser, diyabet obezite, kısırlık ve salgı bezlerinin çalışmasında engeller. Ayrıca plastik ambalajlarda bisfenol (BHPF) gibi de birçok zararlı madde barındırmaktadır.

 

Su Arıtma Cihazı sayesinde hem bu kanser maddelerinden hem de ph değeri daha yüksek bir suyu kendi evinizde daha hesaplı olarak üretebileceksiniz. Evet daha sağlıklı su üretimi yapabilirsiniz. Su Arıtma Cihazı 'mızda NSF belgeleri bulunmaktadır. NSF Belgesi, gıda ve su ürünlerinde hijyenik koşullarının sağlandığını gösteren ve dünyanın neredeyse tamamında geçerli olan bir sertifikasyondur. Ayrıca bazı Su Arıtma Cihazı 'mız Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

 

Mitsu Arıtma sistemleri Su Arıtma Cihazı ve arıtmalı su sebilleri satmanın ötesinde sağlıklı ve temiz suyun insanlar için kolay ulaşımda olmasını istemektedir ve bunun yanında su içerek kendimiz için bir şey yaparken bunu araç edindiğimiz pet şişelerden uzak durmak ve bir damla suyun nelere sebebiyet verebileceğini göstermek için kurulmuş bir firmadır. Su Arıtma Cihazı, Arıtmalı su sebilleri ve endüstriyel arıtma cihazları hayatlarımızın önemli bir parçası haline gelecektir.

 

Su Arıtma Cihazı Alırken nelere dikkat etmeliyiz

 

Su Arıtma Cihazı Alırken dikkat etmemiz gerek önceliklerin başında firmanın güvenilir olması firmayı yerinde ziyaret edip onun gerçekten Su Arıtma Cihazı ile ilgili deneyimli olmadığını elindeki ürün çeşitliliğine çokluğuna ve ürünlerine bakıp inceleyip anlayabiliriz. Su Arıtma Cihazı 'nın NSF belgesinin varlığını sorgulamalıyız. Daha sonra Su Arıtma Cihazı için verdikleri garanti süresini sormalıyız. Verdikleri garantinin üretici garantisi olduğundan emin olmalıyız. Su Arıtma Cihazı almadan önce yedek parça garantisinin olduğunu sorgulamalıyız. Su Arıtma Cihazı firması bu koşulları eksiksiz yerine getirmelidir, bu kriterler sayesinde daha sonra sorun yaşama ihtimalinizi en aza indirmektedir.

 

Mitsu Su Arıtma Cihazı Neler Vaat Ediyor.

 

Mitsu Su Arıtma Cihazları sizleri misafir etmekten memnuniyet duyar, Textilkent ofisimizde tüm ürünlerimizi ve tüm detayları sorgulayabilirsiniz. Su Arıtma Cihazı 'mız belirttiğimiz gibi hem dünya sağlık örgütü belgelidir hem de çoğunluğu Türkiye sağlık bakanlığı onaylıdır.  Su Arıtma Cihazları 'mız 3 yıl garantidir, ayrıca Su Arıtma Cihazları 'mızın yedek parça bulundurma garantisi 10 yıldır. Tüm Su Arıtma Cihazı 'mızda Ücretsiz montaj desteği verilmektedir.

 

Mitsu Su Arıtma Cihazları'nın Ekstra Avantajları

 

 • Su Arıtma Cihazı Bütçe dostudur.
 • Su Arıtma Cihazı 'nın Teknik bakımlar ve filtre değişimleri uzman personeller tarafından yapılır.
 • Sağlıklı, lezzetli ve içilebilir su ile hastalıklardan korunmanızı sağlar. Bunu yaparken sizi çok masraf etmekten korur.
 • Su Arıtma Cihazı Yüksek pH değerine sahip alkali su üretimi gerçekleştirmeye imkân tanır. Böylece içtiğiniz su bolca mineral içerir.
 • Orgonomik ve şık bir yapısı vardır. Fazla yer kaplamaz.
 • Su Arıtma Cihazı Tasarruf ettirir. Evinizde taze su kullanmanıza olanak verir.
 • İleri teknoloji Mitsu Su Arıtma Cihazları avantajı size güvenli su içme fırsatı sunar.

 

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

 

Su Arıtma Cihazı fiyatları aldığınız ürüne göre değişmektedir. Standart kalite ve yüksek kaliteli ürünlerimizin fiyatları farklıdır. Su Arıtma Cihazları 'mızın fiyatları 1000tl ile 3000tl arasında değişkenlik göstermektedir. Su Arıtma Cihazı Fiyatları'mızın farklılıkları alınan sertifikalara ve ürün kalitesine göre değişmektedir. Su Arıtma Cihazı Fiyatları'mız her bütçeye uygun aralıklardadır.

 

Su Arıtma Cihazı Montaj Adımları

 

Su Arıtma Cihazı kurulumunda ilk adım ana şebeke suyunu kapatmanız. Boruların içinde kalan suyu boşalttıktan sonra şebekeye üç yollu adaptörü sızdırmazlığı sağlayarak monte ediniz.

Su Arıtma Cihazı kurulumunda 2. adımda üç yollu adaptöre önce 1/4" küresel vanayı kolay açılıp kapanacak konumda teflon bant sararak monte ediniz.

Su Arıtma Cihazı kurulumunda 3. adım küresel vanaya su giriş hortumunu takınız. küresel vananın kapalı konumda olmasına dikkat ediniz.

Su Arıtma Cihazı kurulumunda 4. adım şebeke suyunu açınız, sızıntı olup olmadığını kontrol edin.

Su Arıtma Cihazı kurulumunda 5. adım bağlantının soğuk su noktasından yapıldığına emin olun. Aksi taktirde cihazınız zarar görebilir. Uyarı: Montaj işlerinde ve arıtma ile ilgili pek bir bilginiz yoksa yapılacak hatalar büyük zarara uğratabilir.

1/5/2022 12:21:45 PM
1149 kez görüntülendi