Su Sebili Kiralama

Su sebili kiralama; evlerde ve ofislerde pratik kullanım fırsatı sunan makineler olup damacana suyuyla soğuk veya sıcak su elde eder. Günlük su ihtiyacının kaliteli bir şekilde giderilmesini sağlar. Canınız ne zaman soğuk su çekerse, bu ürün vasıtasıyla hiç beklemeden buz gibi suyunuzu içip rahatlayabilirsiniz. Yine ihtiyacınız olduğu zaman ânında sıcak su temin edebilirsiniz. Çay ve kahve yapımını daha kolay bir hâle getiren su sebili, kettle kullanma zahmetini de ortadan kaldırır.

Arıtmalı su sebilleri suda yer alan partikülleri, zararlı mikroorganizmaları, diğer kirletici maddeleri ve kötü kokuyu uzaklaştırır. Böylelikle tertemiz ve lezzetli su içme imkânı tanır.

Su Sebili Çeşitleri

İçme suyunu sağlıklı koşullar altında muhafaza eden sebil soğuk ve sıcak suyu aynı anda sunar. Farklı su haznelerine sahip olan sebiller canınız ne zaman isterse sıcak veya soğuk su içmenize olanak tanır. Sadece evlerde ve iş yerlerinde değil, içme suyuna gerek duyulan her ortamda tercih edilirler.

Bu ürünün iki musluğu vardır. Su haznesi makinenin içerisine veya sebilin yukarısına yerleştirilir. Fonksiyonlarına göre şöyle sınıflandırılır:

  • Gizli Damacanalı Su Sebili: Su haznesi kolaylıkla değiştirilebilir. Gizli bir bölmesi olduğu için mekân dekorasyonunuzda görüntü kirliliğine yol açmaz. Kompakt bir tasarıma sahiptir, çok yer kaplamaz.
  • LED Göstergeli Su Sebilleri: Antrasit gövdesi ve antrasit kumanda paneli mevcuttur. Çalışma durumu LED gösterge ekranından takip edilebilir. Daha şık bir görünüme sahip olan bu sebil türü bütçe dostudur, enerjiden tasarruf ettirir. Haznede bulunan su azalınca LED gösterge ekranında yanan uyarı ışığı sizi bundan haberdar eder.
  • Bardak tutuculu su sebilleri: Ürünün yanında bardak tutucu vardır. Tek kullanımlık plastik veya kâğıt bardaklar buraya konur. Teç içimlik rahatlıkla pratik kullanım imkânı sunan bu sebil özellikle iş yerleri ve hastanelerde tercih edilir.
  • Ilık su sebili: Sebil modelleri arasında yer alan bu ürün ise bünyesinde ılık ve soğuk imkânını bulundurur. Su soğutma fonksiyonu güçlüdür. 4 mevsim soğuk su ihtiyacınızı karşılar.
  • Soğuk su sebili: Bu makine damacana suyunu kullanarak buz gibi soğuk su üretir. Hararet bastığı zaman imdadınıza yetişecek olan bu sebil türü son derece kullanışlıdı

En Kaliteli Su Sebili

Su sebili markaları ve modelleri arasında seçim yaparken zorlanıyorsanız Mitsu Arıtma’yı tercih ederek aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Hem ihtiyaçlara yönelik, hem de beklentilerin çok üzerinde mükemmel kaliteyle hizmet sunmayı ilke edinen Mitsu Arıtma, en iyi su sebili bulmaya çalışanlar için doğru adrestir.

Dayanıklı ve birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilen su sebillerimiz insan sağlığına zararlı hiçbir madde barındırmamaktadır. Arıtmalı sebil, soğuk su sebil, soğuk sıcak sebil gibi tüm sebil çeşitlerini bulabileceğiniz sitemiz doğal, lezzetli, temiz ve sağlıklı suya kavuşturan bir köprü görevi üstlenir.

7/11/2021 10:41:26 PM
796 kez görüntülendi
Etiketler: