Hakkımızda

MİTSU ARITMA PLASTİĞİ DURDURUYOR !

Dünya birçok çağ geçtik şimdi olduğumuz çağ ise plastik çağı olarak geçiyor.
Çünkü dünyamızın %79’unu plastikler kaplamış durumda ve bu oran daha da artmaya devam ediyor. Bir plastik en az 1000 yıldan önce doğadan kaybolmuyor bu durumda plastikler dünyamızı kaplamaya devam edecek. Bu yüzden Mitsu arıtma sistemleri su arıtma cihazlarını ve arıtmalı sebilleri yaygınlaştırılarak plastik kullanımını azaltmayı hedefliyor.

Mitsu Arıtma Sistemleri Yenilikleri ve gelişmeleri gözeten güven temelinde çalışmayı kendine görev edinmiş su arıtma cihazları üreten ve satışını yapan bir firmadır. Mitsu arıtma sistemleri suyun insanlık için ne kadar önemli olduğunun farkında olan bu yüzden su içilecekse en iyisi içilmeli düşüncesinde ilerleyen bir markadır. Mitsu Arıtma sistemleri cihazlarının üretiminden kurulum aşamasına kadar müşterileri ile ilgilenen ve herhangi bir mağduriyete uğramamaları için gece gündüz çalışan bir işletmedir. Mitsu arıtma sistemleri yaşadığımız dünyayı büyük tehlikeye atan plastik kullanımını azaltmak için su arıtma cihazlarının önemini duyurmaya ve yaymaya çalışan bir markadır.

TÜRKİYE'NİN EN SAĞLIKLI SU ARITMA CİHAZLARI

Evinize aldığınız su arıtma cihazı sürekli harcama yapılacak su edinim yollarından daha az maliyetlidir. Su arıtma cihazı musluk suyunu arıtarak  doğal bir su kaynağı sağlar fakat alınan damacanalar hem daha maliyetli hem de sağlıksız su edinimi sağlar sizde hem sağlığınızı hem de bütçenizi korumak istiyorsanız yandaki butondan iletişim sağlayabilirsiniz.

Mitsu Arıtma sistemleri su arıtma cihazı ve arıtmalı su sebilleri satmanın ötesinde sağlıklı ve temiz suyun insanlar için kolay ulaşımda olmasını istemektedir ve bunun yanında su içerek kendimiz için bir şey yaparken bunu araç edindiğimiz pet şişelerden uzak durmak ve bir damla suyun nelere sebebiyet verebileceğini göstermek için kurulmuş bir firmadır. Su arıtma cihazı, Arıtmalı su sebilleri ve endüstriyel arıtma cihazları hayatlarımızın önemli bir parçası haline gelecektir.

2/17/2020 4:51:24 PM
2109 kez görüntülendi